Porządek wizyty duszpasterksiej

Asnyka

  • Asnyka 1 - 5 - kolęda odbyła się 11.01.2019 (piątek)
  • Asnyka 6 - 9 - kolęda odbyła się 11.01.2019 (piątek)

Bażyńskiego

  • Bażyńskiego cała - kolęda odbyła się 18.01.2019 (piątek)

Bytowska

  • Bytowska cała - kolęda odbyła się 22.01.2019 (wtorek)

Derdowskiego

  • Derdowskiego 1 - 9A - kolęda odbyła się 8.01.2019 (wtorek)
  • Derdowskiego 10 - 25 - kolęda odbyła się 8.01.2019 (wtorek)
  • Derdowskiego 26 - 31 - kolęda odbyła się 8.01.2019 (wtorek)

Drzymały

  • Drzymały 1 - 5 - kolęda odbyła się 5.01.2019 (sobota)
  • Drzymały 6 - 11 - kolęda odbyła się 5.01.2019 (sobota)

Flisacka

  • Flisacka cała - kolęda odbyła się 12.01.2019 (sobota)

Grottgera

  • Grottgera 1, 1A, 1B, 1D, 1E - kolęda odbyła się 15.01.2019 (wtorek)
  • Grottgera 1F, 2A, 3A, 4, 5, 6, 8 - kolęda odbyła się 15.01.2019 (wtorek)
  • Grottgera 8A, 8B, 9, 10, 10A - kolęda odbyła się 15.01.2019 (wtorek)
  • Grottgera 11 - 18AB - kolęda odbyła się 16.01.2019 (środa)
  • Grottgera 19 - 31 - kolęda odbyła się 16.01.2019 (środa)
  • Grottgera 30A kl. ABC - kolęda odbyła się 16.01.2019 (środa)
  • Grottgera 32 kl. ABC - kolęda odbyła się 16.01.2019 (środa)
  • Grottgera 33 kl. ABC - kolęda odbyła się 17.01.2019 (czwartek)
  • Grottgera 34, 35AB, 37, 39 - kolęda odbyła się 17.01.2019 (czwartek)
  • Grottgera 40 - 43 - kolęda odbyła się 17.01.2019 (czwartek)

Grunwaldzka

  • Grunwaldzka 498, 500, 502, 504 - kolęda odbyła się 3.01.2019 (czwartek)
  • Grunwaldzka 480- 499 - kolęda odbyła się 3.01.2019 (czwartek)
  • Grunwaldzka 490, 492, 494, 496 - kolęda odbyła się 3.01.2019 (czwartek)
  • Grunwaldzka 476 i 478 - kolęda odbyła się 3.01.2019 (czwartek)

Husa

  • Husa 1 - 6 - kolęda odbyła się 4.01.2019 (piątek)
  • Husa 7 - 12 - kolęda odbyła się 4.01.2019 (piątek)
  • Husa 13 - 19 - kolęda odbyła się 4.01.2019 (piątek)

Kaprów

  • Kaprów 3B - 12 - kolęda odbyła się 7.01.2019 (poniedziałek)
  • Kaprów 13 - 19 - kolęda odbyła się 7.01.2019 (poniedziałek)

Kasprowicza

  • Kasprowicza cała - kolęda odbyła się 13.01.2019 (niedziela)

Kaszubska

  • Kaszubska 6AB - 12 - kolęda odbyła się 13.01.2019 (niedziela)
  • Kaszubska 2A - 4 AB - kolęda odbyła się 12.01.2019 (sobota)

Kręckiego

  • Kręckiego 1 - 6 - kolęda odbyła się 4.01.2019 (piątek)

Kwietna

  • Kwietna 2 - 7 - kolęda odbyła się 22.01.2019 (wtorek)
  • Kwietna 8 - 18 i działki - kolęda odbyła się 22.01.2019 (wtorek)
  • Kwietna 21 - 42 - kolęda odbyła się 22.01.2019 (wtorek)

Leśna

  • Leśna cała - kolęda odbyła się 19.01.2019 (sobota)

Liczmańskiego

  • Liczmańskiego 1 - 4 - kolęda odbyła się 19.01.2019 (sobota)
  • Liczmańskiego 5 - 12 - kolęda odbyła się 20.01.2019 (niedziela)
  • Liczmańskiego 13 - 20 - kolęda odbyła się 20.01.2019 (niedziela)
  • Liczmańskiego 21 - 27 - kolęda odbyła się 20.01.2019 (niedziela)

Miraua

  • Miraua 1A - 6 - kolęda odbyła się 7.01.2019 (poniedziałek)
  • Miraua 7A - 12 - kolęda odbyła się 7.01.2019 (poniedziałek)

Noakowskiego

  • Noakowskiego cała - kolęda odbyła się 13.01.2019 (niedziela)

Obr. Westerplatte

  • Obr. Westerplatte 3 - 8 - kolęda odbyła się 11.01.2019 (piątek)
  • Obr. Westerplatte 9 - 12 - kolęda odbyła się 11.01.2019 (piątek)
  • Obr. Westerplatte 13 - 19 - kolęda odbyła się 12.01.2019 (sobota)
  • Obr. Westerplatte 20 - 28 - kolęda odbyła się 12.01.2019 (sobota)
  • Obr. Westerplatte 31 - 39 - kolęda odbyła się 12.01.2019 (sobota)

Orkana

  • Orkana cała - kolęda odbyła się 13.01.2019 (niedziela)

Podhalańska

  • Podhalańska 1 - 7 - kolęda odbyła się 20.01.2019 (niedziela)
  • Podhalańska 8 - 14ABC - kolęda odbyła się 21.01.2019 (poniedziałek)
  • Podhalańska 15A - 22 - kolęda odbyła się 21.01.2019 (poniedziałek)

Polanki

  • Polanki 2 - 16 - kolęda odbyła się 18.01.2019 (piątek)
  • Polanki 18 - 25 - kolęda odbyła się 18.01.2019 (piątek)
  • Polanki 26 - 38 i 123 - kolęda odbyła się 18.01.2019 (piątek)
  • Polanki 40, 41, 42 - kolęda odbyła się 18.01.2019 (piątek)
  • Polanki 125 - kolęda odbyła się 19.01.2019 (sobota)
  • Polanki 126 - 134 - kolęda odbyła się 19.01.2019 (sobota)

Słoneczna

  • Słoneczna cała - kolęda odbyła się 21.01.2019 (poniedziałek)

Świerkowa

  • Świerkowa cała - kolęda odbyła się 21.01.2019 (poniedziałek)

Tetmajera

  • Tetmajera 1ABC - kolęda odbyła się 14.01.2019 (poniedziałek)
  • Tetmajera 2, 3, 4ABC - kolęda odbyła się 14.01.2019 (poniedziałek)
  • Tetmajera 5, 5A, 5B, 7, 8, 8A, 14ABC - kolęda odbyła się 14.01.2019 (poniedziałek)
  • Tetmajera 10, 11, 12, 13, 15ABC,18, 19 - kolęda odbyła się 14.01.2019 (poniedziałek)

Wąsowicza

  • Wąsowicza 1 - 7 - kolęda odbyła się 5.01.2019 (sobota)
  • Wąsowicza 8 - 24 - kolęda odbyła się 5.01.2019 (sobota)

Wita Stwosza

  • Wita Stwosza 1 - 5 - kolęda odbyła się 8.01.2019 (wtorek)
  • Wita Stwosza 6 - 11 - kolęda odbyła się 9.01.2019 (środa)
  • Wita Stwosza 12 - 16 - kolęda odbyła się 9.01.2019 (środa)
  • Wita Stwosza 17 - 20 - kolęda odbyła się 9.01.2019 (środa)
  • Wita Stwosza 21, 22, 24, 25, 26A, 26C, 29, 30 - kolęda odbyła się 9.01.2019 (środa)
  • Wita Stwosza 23, 23A - kolęda odbyła się 10.01.2019 (czwartek)
  • Wita Stwosza 30 A - 44 - kolęda odbyła się 10.01.2019 (czwartek)
  • Wita Stwosza 31A - kolęda odbyła się 10.01.2019 (czwartek)
  • Wita Stwosza 31 i 31B - kolęda odbyła się 10.01.2019 (czwartek)

Witkiewicza

  • Witkiewicza cała - kolęda odbyła się 15.01.2019 (wtorek)

Zacisze

  • Zacisze cała - kolęda odbyła się 13.01.2019 (niedziela)

Żeromskiego

  • Żeromskiego cała - kolęda odbyła się 17.01.2019 (czwartek)